november 2019

2.11. - 17.00 - bratislava, gašparkovo - zajko lajko

3.11. - 11.00 - bratislava, gašparkovo - zajko lajko

5.11. - 9.00 - dechtice - kozliatka

5.11. o 18.00 – Zajko Lajko – Moravsky sv.Ján
6.11. o 9.00 – Zlatá priadka – MŠ Zálesie
16.11 o 10.00 – Ufúľaná rozprávka – DK Vrakuňa Bratislava

21.11. O 9.00 - ZAJKO LAJKO - MŠ TRNAVA
24.11. o 10.30 – Kohútik a sliepočka – DK Ružinov Bratislava

27.11. o 14.00 - SNEHULIAČKOVCI - BRATISLAVA

29.11. O 17.00 - SNEHULIAČKOVCI - BRATISLAVA, STARÁ TRŽNICA

DECEMBER 2019

2.12.o 9.00 – Mikulášske predstavenie – Plavecký Mikuláš
3.12. o 9.30 – Mikulášske predstavenie – MŠ Bratislava
4.12. o 9.30 – Mikulášske predstavenie – MŠ Bratislava
4.12. o 14.00 – Mikulášske predstavenie – MŠ Jablonica
5.12. o 9.30 – Mikulášske predstavenie – MŠ Bratislava
6.12. o 9.00 – Mikulášske predstavenie – MŠ Stupava
6.12. o 10.50 – Mikulášske predstavenie – MŠ Malacky
7.12. o - Mikulášske predstavenie – Pernek

8.12. o 11.00 - klaun pepele - BRATISLAVA, STARÁ TRŽNICA

8.12. o 15.00 -  snehuliačkovci - BRATISLAVA, STARÁ TRŽNICA
9.12. o 9.30 – Mikulášske predstavenie – MŠ Bratislava
9.12. o 14.00 – Mikulášske predstavenie – MŠ Vinosady
10.12. o 9.00 – Mikulášske predstavenie – MŠ Zálesie
11.12. o 16.00 – Mikulášske predstavenie – MŠ Bratislava
12.12. o 16.00 – Mikulášske predstavenie – MŠ Bratislava

13.12. O 9.00 - SNEHULIAČKOVCI - MŠ SENICA
15.12. o 14.00 – Snehuliačkovci – Malacky

18.12. O 11.00 - SNEHULIAČKOVCI - SLOVENSKÝ GROB

19.12. O 9.15 - KARNEVAL - MŠ BRATISLAVA
20.12. o 16.00 – Medvede na ľade – Malacky

JANUÁR 2020

14.1. o 9.00 – Snehuliačkovci – MŠ Zálesie
15.1. a 16.1. o 9.00 – Zajko Lajko – MŠ Malinovo
29.1. o 9.00 – Pepele sa učí kúzliť – MŠ Zálesie

 

FEBRUÁR 2020
4.2. o 10.00 - Karneval s klaunom Pepele – MŠ Komárno
5.2. o 9.00 – Ufúľaná rozprávka – MŠ Zálesie
7.2. o 14.00 – Karneval s klaunom Pepele – ZŠ Tomášov
18.2. o 9.00 – Karneval s klaunom Pepele – MŠ Brezová pod Bradlom

19.2. O 9.15 - KARNEVAL S KLAUNOM PEPELE - MŠ BRATISLAVA

 

V roku 2019 ste nás už  videli TU:

január 2019

16.1. o 9.00 - zálesie - Snehuliačkovci, 20.1. o 10.30 - bratislava - snehuliačkovci, 20.1. o 17.00 - malacky -snehuliačkovci, 23.1. o 9.30 - láb - snehuliačkovci 24.1. o 9.15 - sološnica - zajko lajko, 27.1. o 11.00 - Bratislava - Snehuliačkovci, 29.1. o 9.30 - plavecký štvrtok - snehuliaČkovci

 

FEBRUÁR 2019

5.2. o 9.30 - Bratislava - Karneval s klaunom Pepele, 6.2. o 9.00 - Zálesie - Ufúľaná rozprávka, 7.2. o 9.00 - Bratislava - Karneval s klaunom Pepele, 8.2. o 9.00 - Bratislava -Karneval s klaunom Pepele, 10.2. o 16.00 - Pezinok - Snehuliačkovci, 11.2.o 9.30 - Trakovice - Karneval s klaunom Pepele, 12.2. o 9.00 - Bratislava - Karneval s klaunom Pepele, 13.2. o 9.30 - Bratislava - Karneval s klaunom Pepele, 14.2. o 9.30 - Lúčky - Karneval s klaunom Pepele, 15.2. o 9.30 - Holíč - Karneval s klaunom Pepele, 18.2. o 9.30 - plavecký Štvrtok - snehuliačkovci, 19.2. o 9.30 - Stupava -Karneval s klaunom Pepele, 21.2. o 9.15 - bratislava - karneval s klaunom pepele, 22.2. o 15.00 - Malacky - Karneval s klaunom Pepele, 24.2. o 11.00 - Bratislava- Karneval s klaunom Pepele, 25.2. o 11.00 - Šamorín - Zajko Lajko, 27.2. o 11.00 - Šamorín Klaun Pepele, 28.2. o      -Nemšová

 

marec 2019

3.3. o 15.00 - Púchov - Karneval s klaunom Pepele, 5.3. o 9.30 - Malacky - Karneval s klaunom Pepele, 6.3. o 10.00 - dolný lopášov - zajko lajko, 7.3. o 9.30 - rusovce - kozliatka, 13.3.o 9.00 a 10.00 - Malinovo - Kohútik a sliepočka, 15.3. - 21.3. - bratislavské bábkové divadlo - objavenie ameriky , 22.3.-24.3. Herálec - víkend s vraždou, 28.3. - bRATISLAVA - ZAJKO LAJKO

Apríl 2019

3.4. o 9.30 - Malacky - Zajko Lajko , 4.4. o 9.30 - Malacky - o kozliatkach, 9.4. o 9.15 - malacky - zajko lajko, 11.4. o 9.30 - Nové Zámky - Zajko Lajko, 14.4. o 16.00 - bratislava, rača -zajko lajko, 15.4. o 10.00 - marianka - zajko lajko, 16.4.o 9.00 - Zálesie - Zajko Lajko, 17.4. o 9.00 - Senec - Zajko Lajko, 24.4.o 9.30 - Bratislava - O kozliatkach, 25.4. o 9.30 - bratislava - zajko lajko, 26.4.  - Senica - Ufúľaná rozprávka, 28.4. o 10.00 - Bratislava - Kozliatka, 28.4. o 16.00 - Viedeň - Zajko Lajko, 30.4. o 9.30 / malacky - zajko lajko

MÁJ 2019

1.5. - Malacky, 2.5. o 9.00 - bratislava - o kozliatkach, 3.5. o 9.30 - Bratislava - Zajko Lajko, 5.5. o 10.30 - bratislava - kozliatka, 6.5. o     - Bratislava - O kozliatkach, 7.5. o 9.00 - Zálesie - O kráľovi Jonášovi, 9.5. o  - Senec - Ufúľaná rozprávka, 11.5. o 15.00 - malacky, 12.5. o 11.00 - Bratislava - Klaun Pepele, 18.5. o 10.00 - Bratislava - , 19.5. o 11.00 - Bratislava - Kohútik a sliepočka, 19.5. o 17.00 - Malacky ,21.5. o 9.30 - Bratislava - Klaun Pepele, 22.5. o 9.00 - Zálesie - Apači Papáči, 25.5. o 16.00 - zochova chata - klaun pepele, 26.5. o 11.00 - devin - zajko lajko, 29.5. o 9.30 - Jablonica - O kozliatkach, 30.5. o 9.15 - bratislava - cirkus pepele, 31.5. o 9.30 - Bratislava - Klaun Pepele

JÚN 2019

1 .6. o 10.00 - Holíč , 2.6. o 10.30 - Bratislava - DK Dúbravka - Zajko Lajko, 3.6. o 9.30 - Bratislava - Klaun Pepele, 6.6. o 9.30 - Nové Zámky - Kohútik a sliepočka, 7.6. o 10.00 - plavecký mikuláš - DISCOSHOW PEPELE, 7.6. O 15.30 - MALACKY- DISCOSHOW PEPELE, 8.6. O 14.OO - BANSKÁ ŠTIAVNICA budenie sitnianskych rytierov - zajko lajko, 8. 6. o 16.00 - BANSKÁ ŠTIAVNICA budenie sitnianskych rytierov - kohútik a sliepočka, 9.6. o 11.00 - Bratislava - O kráľovi Jonášovi, 12.6. o 9.30 - Zálesie - Karneval s Klaunom Pepele, 14.6. o 9.30 - Stupava - Apači Papáči, 15.6. o    - Mičinský pitvor - Cirkus Pepele, 16.6. o 11.00 - bratislava devín - kohútik a sliepočka, 16.6. O 16.00 - X BIONIC SPHERE ŠAMORÍN - KLAUN PEPELE, 19.6. O 16.30 - MALACKY - APAČI PAPÁČI , 20.6. o 16.45 - malacky - klaun pepele, 23.6. o 12.00 ranč na striebornom jazere galanta - cirkus pepele, 23.6. o  16.30 - rozprávková modra - zajko lajko, 24.6. o 9.30 - kúty - zajko lajko, 25.6. o 15.00 moravský svätý ján - discoshow pepele, 27.6. o 10.00 - adamovské kochanovce  (dR. klaun) , 27.6. o 13.00 nosice (DR. KLAUN), 28.6. DRIENOK - FARBIČKOVÁ PRINCEZNÁ, APAČI PAPÁČI, 30.6. KAŠTIEĽ STRÁŽKY - APAČI PAPÁČI

JÚL 2019

4. 7. - 6.7. - za 7 horami - Liptovský Ján, 4.7. koliba strachanovka - 12.30 - klaun pepele, 16.00 - farbičková princezná, 5.7.  kultúrny dom Litpovský ján - 9.30 - o červenej čiapočke, 11.15 - zajko lajko, 6.7. - penzión horec - 10.00 - o červenej čiapočke, 13.15 - klaun pepele, 7.7. o 17.00 - Šamorín - Červená čiapočka, 10.7. o 17.00 - lesopark vrakuňa - cirkus pepele, 12.7. O 10.00 - VEĽKÉ leváre - klaun pepele, 12.7. o 18.00 - Trnava - Zajko Lajko, 14.7. o 17.00 - malacky , 21.7.  o 10.30 - bratislava - zajko lajko, 24.7. o 17.00 - lesopark vrakuňa - farbičková princezná, 27.7. o 17.00 -  Šamorín - Farbičková princezná, 28.7. o 11.00  - bratislava - klub pod lampou - Farbičková princezná

AUGUST 2019

3.8. festival atmosféra - zajko lajko, 5.8. - karlova ves - červená čiapočka, 7.8. o 17.00 - lesopark vrakuňa - kohútik a sliepočka, 11.8.  o 17.00 - malacky - cirkus pepele, 12.8.  o 10.00 - bratislava -zajko lajko, 14.8 o 18.00 - Trnava - Apači papáči

18.8. o 11.00 - bratislava - klub pod lampou - o červenej čiapočke, 18.8. o 17.00 - Šamorín - Zajko Lajko, 21.8. o 17.00 - lesopark vrakuňa - o červenej čiapočke, 23.8. o 18.00 - Trnava -farbičková princezná, 24.-25.8. Kremnické gagy - Farbičková princezná, o červenej čiapočke, 25.8. - trenČín - farbičková princezná, 28.8. - BRATISLAVA - DISCO PEPELE, 31.8. - záleská divadelná púť - zajko lajko, 31.8.- 1.9. bábkové žihadlenie 4

september 2019

1.9. bábkové žihadlenie, 5.9. - malacky - o červenej čiapočke, 6.9. - KD SENEC - ZAJKO LAJKO, 10.9. - šoporňa - dr. klaun - o červenej čiapočke, 14.9. lišov - o červenej čiapočke, 15.9. Devínska nová ves - o červenej čiapočke, 22.9. KLUB POD LAMPOU - apači papáči

 

október 2019

1.10. - malacky - farbičková princezná, 2.10. - zálesie - farbičková princezná 5.10. - 15.00- limbach - zajko lajko 6.10. - 15.30 - kd senec - zajko lajko 6.10. - 11.00 lamač - zajko lajko 8.10. - 9.30 - bratislava - farbičková princezná 13.10. - 11.00 - klub pod lampou - zajko lajko 13.10.- 17.00 - šulekovo - zajko lajko 15.10. bratislava - farbičková princezná 16.10. - 9.30 - bratislava - o kozliatkach 17.10. bratislava - farbičková princezná 18.-20.10 - víkend s vraždou 27.10. - 16.00 - púchov - kohútik a sliepočka 31.10. - 17.00 - bratislava klaun pepele

 

V roku 2018 ste nás videli TU:

JANUÁR 2018

10.1. o 9.30 - Bratislava - Snehuliačkovci, 14.1. o 15.00 - Nitra - Farbičková princezná, 21.1. o 15.00 - Šamorín - Cirkus Pepele, 23.1. o 9.30 - Zálesie - Snehuliačkovci, 24.1.o 14.00 - Malacky - Snehuliačkovci, 28.1. o 16.00 - Viedeň - Klaun Pepele, 30.1. o 9.30 - Malacky - Snehuliačkovci , 31.1. o 9.30 - Bratislava - Snehuliačkovci 

 

FEBRUÁR 2018

1.2. o 9.30 - Bratislava - Karneval s Klaunom Pepele, 5.2. o 9.30 - Malacky - Karneval s Klaunom Pepele, 6.2. o 9.30 - Brezova pod Bradlom - Karneval s Klaunom Pepele, 7.2. o 9.30 - Trakovice - Karneval s Klaunom Pepele, 8.2. o 9.15 - Bratislava - Karneval s Klaunom Pepele, 12.2. o 9.30 - Bratislava - Karneval s Klaunom Pepele, 13.2. 9.30 - Bratislava - Karneval s Klaunom Pepele , 13.2. o 14.00 - Šaľa - Karneval s Klaunom Pepele , 14.2. o 9.30 - Holíč - Karneval s Klaunom Pepele, 15.2. o 9.30 - Holíč - Karneval s Klaunom Pepele, 16.2. o 14.00 - Bratislava -Rača - Ufúľaná rozprávka, 17.2. o 16.00-DK Dúbravka Bratislava - Karneval s Klaunom Pepele,22.2. - 26.2 - Cyprus -zájazd

MAREC 2018

1.3. o 9.30 - Malacky- Kozliatka, 2.3. o 9.30 - Holíč - Zajko Lajko, 3.3. o 10.30 - SD Nivy Bratislava - Ufúľaná rozprávka, 10.3.o 16.00 - KD Jarovce - Klaun Pepele, 11.3. o 16.00 - KD Rovinka - Zajko Lajko, 13.3. o 9.30 - Holíč - Zajko Lajko, 14.3. o 10.00 - Bratislava - Kohútik a sliepočka, 15.3. o 9.30 - Zálesie - Ufúľaná rozprávka, 19.3. o 9.00 - Bratislava  - Zajko Lajko, 20. - 23.3. - BBD - Objavenie Ameriky a.h., 24.3. o     - KD Vrakuňa Bratislava - Zajko Lajko, 27.3. o 9.30 - Bratislava - Zajko Lajko, 28.3. o 9.30 - Bratislava - Zajko Lajko

APRÍL 2018

8.4. o 10.00 - DK Zrkadlový háj Bratislava - Zajko Lajko, 8.4. o 16.00 - DK Pezinok - Zajko Lajko, 10.4. o 9.30 - Bratislava - Zajko Lajko, 11.4. o 9.30 - Dechtice - Zajko Lajko, 12.4. o 9.30 - Bratislava - Zajko Lajko, 15.4. o 11.00 - Bratislava - Klaun Pepele, 17.4. o 9.30 - Zálesie - Zajko Lajko, 18.4. o 14.00 - Bratislava - Zajko Lajko, 19.4. o 9.30 - Malacky - Ufúľaná rozprávka, 20.4. o 9,30 - Senec -  Zajko Lajko, 23.4. o 14.00 - Malacky - Zajko Lajko, 24.4. o 9.30 - Nitra - Zajko  Lajko, 25.4. o 9.30 - Nitra - Farbičková princezná, 30.4. o 14.00 - Malacky - zajko lajko

 

MÁJ 2018

1.5. o 11.30 - Malacky - Kohútik a sliepočka, 3.5. o 9.30 - Zálesie - O kráľovi Jonášovi, 6.5. - Turzovka

8.5. o 15.00 - Šamorín - Kozliatka, 9.5. o 9.30 - Zálesie - Kohútik a sliepočka, 12.5. o 11.00 - Bratislava - Zajko Lajko, 13.5-o 10.00 - Bratislava - Zajko Lajko, 16.5. o 9.30 - Bratislava - Farbičková princezná, 19.5. o 16.00 - Modra - Zajko Lajko, 20.5. o 10.00 - Nové Zámky - Zajko Lajko, 20.5. o 17.00 - Malacky - Cirkus Pepele, 25.5. o 16.00 - Stupava - Zajko Lajko - Cirkul´art, 26.5. o 11.00 - Stupava - Zajko Lajko - Cirkul´art, 27.6. o 11.00 - Stupava - Zajko Lajko - Cirkul´art, 28.5. o 9.30 - Bratislava - Diskotéka s klaunom Pepele, 28.5. o 15.00 - Bratislava - Zajko Lajko, 29.5. o 9.30 - Malacky - Zajko Lajko, 31.5. o 9.30 - Jablonica - 

 

JÚN 2018

1.6. o 9.00 - Bratislava - Cirkus Pepele, 1.6. o 16.00 - Nitra - Klaun Pepele, 2.6. o 16.00 - Nová Dubnica - Cirkus Pepele, 4.6. 9.30 - Bratislava - Karneval s klaunom Pepele, 5.6. o 9.00 a 10.15 - Holíč - Cirkus Pepele, 6.6. o 9.30 - Bratislava - Cirkus Pepele, 6.6. o 17.00 - Malacky - , 7.6. o 9.30 - Bratislava - Klaun Pepele, 7.6. o 19.00 - Lučenec - Klaun Pepele - Dr.Klaun, 8.6. o 10.00 - Banská Bystrica - Zajko Lajko - Dr.Klaun, 8.6. o 14.00 - Banská Bystrica - Zajko Lajko, 10.6. o 11.00 - Rusovce - Zajko Lajko, 12.6. o 9.30 - Zálesie - Karneval  , 13.6. o 9.30 - Bratislava - Kohútik a sliepočka, 14.6. o 9.30 - Bratislava - Dúbravsky slavíček, 19.6. o 9.30 - Zálesie - Cirkus Pepele, 22.6. o 16.00 - Malacky - Diskotéka s klaunom Pepele, 23.6. o 10.30 - Bratislava - Vrakuňa - Apači Papáči, 23.6. o 16.00 - Šamorín - Apači Papáči, 24.6. ... - Modra - O kráľovi Jonášovi, 26.6. o 9.30 - Zálesie - Apači Papáči

JÚl 2018

1.7. Kežmarok - Kaštieľ - Strážky, 4.7. o 17.00 - Bratislava - Vrakuňa -  Cirkus Pepele, 8.7. o 10.00 - Bratislava - O kráľovi Jonášovi, 8.7. o 17.00 -  Bratislava - O kráľovi Jonášovi, 20.7.     - Veľké Leváre - Zajko Lajko, 21.7. o 17.00 - Šamorín - Ufúľaná rozprávka, 22.7. o 10.00 - Bratislava - Klaun Pepele, 22.7. o 19.00 - Trnava - Cirkus Pepele, 27.7.  o 19.00 - Trnava - Kohútik a sliepočka

AUGUST 2018

11.8. o 11:30- Špania dolina - zajko lajko, 11.8. o 18:00 - MALÉ LEVÁRE - ZAJKO LAJKO, 12.8. o 10.00 - Nové Zámky - Klaun Pepele, 15.8. o 17.00 -  Bratislava - Vrakuňa - Zlatá priadka, 18.8. o 17.00 - Nitra - Kohútik a sliepočka, 19.8. o 17.00 -  Malacky - farbičková princezná, 25.8. o 17.30 - Lučenec - Cirkus Pepele, 31.8. o 16:00 - jaslovské bohunice - zajko lajko

 

september 2018

1.9 - 2.9. - Malacky - Bábkové Žihadlenie - festival, 6.9. o 8.30, 10.00 - malacky-zajko lajko, 8.9. o 12.oo - Banská štiavnica - ufúľaná rozprávka, 9.9. o 11.00 - Bratislava - Kohútik a sliepočka, 9.9. o 16.00 - Nitra - Kohútik a sliepočka, 15.9. - Lišov - Zajko Lajko, 19.9. - BRATISLAVA - ZAJKO LAJKO  , 22.9. - Praha - Zajko Lajko, 23.9. o 15.20 - Skalica - cirkus pepele, 28.9. o 9:30 - malacky - zajko lajko, 30.9. o 11.00 - bratislava - klub pod lampou- zajko lajko

Oktobér 2018

3.10. o 9.30 - Bratislava - Zajko Lajko, 11.10 o 9.30 - Šulekovo - zajko lajko, 14.10. o 11.00 - Bratislava - Zajko Lajko, 14.10 o 15.00 - šamorín - hotel kormorán - zajko lajko, 17.10. o 9.30 - Bratislava, 18.10. - doktor klaun, 20.10. - trnavský rýnek, 21.10 o 10.30 - Bratislava - Zajko Lajko, 21.10 o 16.00 - lozorno- Zajko Lajko, 23.10. O 9.30 - stupava - zajko lajko

28.10. o 15.00 - Púchov - Zajko Lajko

november 2018

 

 

1.11 -2.11. - praha, 6.11. O 16.00- BRATISLAVA - PEPELE SHOW, 7.11. o 9.30 - vajnory - zajko lajko , 8.11. o 9.15 - bratislava - zajko lajko, 9.11. o 9.00 - láb - zajko lajko, 13.11. o 9.00 - hradište pod vrátnom - zajko lajko, 14.11. o 9.00 - bratislava - o kráľovi jonášovi, 15.11. o 9.00 - bratislava - zajko lajko, 16.11 o 9:00 - zohor - ufúľaná rozprávka, 18.11. o 11.00 - bratislava -klaun pepele, 23.-24.11 - rezervované, 26.11. - DR. KLAUN, 28.11. o 9.00 - zálesie - kohútik a sliepočka

december 2018

3.12. o 9.30 - bratislava - Mikulášske predstavenie, 3.12. o 14.00 - jablonica- Mikulášske predstavenie, 4.12. o 9.30 - stupava - mikulášske predstavenie, 4.12. o 16.00 - SENEC - Mikulášske predstavenie, 5.12. O 9.30 - bratislava - mikulášske predstavenie, 5.12. O 13.00 - bratislava - Kto prináša mikuláša, 5.12. o 17.00 - malacky - Mikulášske predstavenie, 6.12. o 9.30 - Bratislava - Mikulášske predstavenie, 6.12. o 13.00, 14.15 - malacky - Mikulášske predstavenie, 7.12.o 9.00 - malacky - Snehuliačkovci, 7.12. o 15.30 - bratislava - snehuliačkovci, 10.12. o 9.30 - vinosady - Mikulášske predstavenie, 10.12. O 16.00 - Bratislava - Snehuliačkovci, 11.12. O 9.00 - Bratislava - Snehuliačkovci, 11.12. o 16.00 - bratislava - mikulášske predstavenie, 12.12. o 9.00 - zálesie - kozliatkach, 12.12. o 16.00 - bratislava - mikulášske predstavenie, 13.12. o 10.00 - plavcký mikulአ- mikuláŠske predstavenie, 15.12. o 9.00 - BRATISLAVA, 15.12. o 13.30 - Malacky -, 16.12.o 11.00 - Bratislava - Snehuliačkovci, 21.12. o 9.30 - matuškovo - zajko lajko, 22.12. o 11.00 - Bratislava - Snehuliačkovci

V roku 2017 ste nás MOHLI videli TU:

JANUÁR 2017

10.1. o 9.30 - Bratislava - Snehuliačkovci, 10.1. o 9.30 - Bratislava - Snehuliačkovci, 11.1. o 9.15 - Trnava -  Snehuliačkovci, 12.1. o 9.30 - Bratislava - Snehuliačkovci, 15.1. o 10.00 - DK Zrkadlový háj Bratislava - Snehuliačkovci, 15.1. o 16.00 - Lozorno - Snehuliačkovci, 16.1.o 9.30 - Malacky - Snehuliačkovci, 17.1. o 9.30 - Dechtice - Snehuliačkovci, 18.1. o 9.30 - Bratislava - Snehuliačkovci, 19.1. o 9.30 - Malacky - Snehuliačkovci, 20.1.o 9.30 - Senec -  Snehuliačkovci, 21.1. o 10.00 - Bratislava - Vrakuňa - Snehuliačkovci, 24.1. o 9.30 - Holíč - Klaun Pepele , 26.1. o 9.30 - Malacky - Snehuliačkovci, 30.1. o 9.30 - Malacky - Snehuliačkovci

 

FEBRUÁR 2017

1.2. o 10.00 - Senec - Karneval s klaunom Pepele, 2.2. o 9.30 - Bratislava - Karneval s klaunom Pepele, 3.2. o 9.00 - Bratislava - Karneval s klaunom Pepele, 6.2. o 9.00   - Bratislava -Karneval s klaunom Pepele, 6.2. o 16.00 - Bratislava - Karneval s klaunom Pepele, 7.2. o 9.15 - Bratislava - Karneval s klaunom Pepele, 7.2. o 15.30 - Bratislava - Karneval s klaunom Pepele, 8.2. o 9.30 - Bratislava - karneval s klaunom Pepele, 9.2. o 10.00- Bratislava - Karneval s klaunom Pepele , 10.2. o 10.00 - Marianka - Karneval s klaunom Pepele, 10.2. o 15.30 - Zemianske Podhradie - Karneval s klaunom Pepele, 12.2. o 10.00 - Nové Zámky - Snehuliačkovci, 13.2. o 9.30 - Trakovice - Karneval s klaunom Pepele, 14.2. o 9.30 - Holíč - Karneval s klaunom Pepele, 15.2. o 9.30 - Šamorín - Karneval s klaunom Pepele , 15.2. o 14.00 - Bratislava - Karneval s klaunom Pepele, 25.2 o 14.30 - Plavecký Štvrtok - Karneval s klaunom Pepele, 27.2. o 9.30 - Bratislava - Karneval s klaunom Pepele, 27.2. o 13.00 - Pastuchov - Dr.Klaun, 28.2. o 9.30 - Malacky - Karneval s klaunom Pepele

MAREC 2017

1.3. o 9.30 - Bratislava- Karneval s klaunom Pepele, 2.3. o 9.30 - Bratislava - Karneval s klaunom Pepele, 4.3. o 10.00 - Piešťany - Klaun Pepele, 5.3. o 10.30 - Bratislava - Klaun Pepele , 5.3. o 15.00 - Šamorín - Kohútik a sliepočka, 8.3. o 9.30 - Zálesie - Zlatá priadka, 12.3. o 10.30 - Bratislava - Klaun Pepele, 14.3. o 9.30 -Bratislava - Ufúľaná rozprávka, 15.3.o 9.00 - Cífer - Kohútik a sliepočka, 15.3. o 14.00 -  Bratislava - Rača - Apači papáči, 16.3. o 10.00 - Trnava - Kohútik a sliepočka​, 21.3. o 9.30 - Bratislava - Kohútik a sliepočka, 22.3. o 9.30 - Mokrý háj - Ufúľaná rozprávka, 23.3. o 9.30 - Malacky -, 25.3- 30.3. -BBD Bratislava - Ako bola objavená Amerika a.h

 

APRÍL 2017

6.4. o 9.15 - Malacky - Kohútik a sliepočka, 9.4. o 10.30 - Bratislava - Kohútik a sliepočka, 9.4. o 16.00 - Trenčín - Kohútik a sliepočka, 19.4.o 9.30 - Senec - Ufúľaná rozprávka, 20.4. o 9.00 - Bratislava - Ufúľaná rozprávka, 21.4. o 9.30 - Brezová pod Bradlom - Ufúľaná rozprávka, 22.4. o 10.30 - Bratislava - Med nad zlato, 23.4. o 10.00 - Nové Zámky - Med nad zlato, 24.4. o 9.30 - Zálesie - Kohútik a sliepočka, 25.4. o 9.00 - Bratislava - Ufúľaná rozprávka, 26.4. o 9.30 - Bratislava - Ufúľaná rozprávka, 27.4. o 10.00 - Borský sv.Jur - Ufúľaná rozprávka, 28.4. o 9.00 - Bratislava - Kohútik a sliepočka, 30.4. o 15.00 - Pernek - Kohútik a sliepočka

máj 2017

1.5. o 11.00 - Malacky - Cirkus Pepele, 4.5. o 9.30 - Rovinka - Klaun Pepele, 6.5. o 10.00 - Bojnice - Cirkus Pepele, 7.5. o 15.30 - Senec - Kohútik a sliepočka, 10.5. o 9.30 - Zálesie - O kráľovnej Vierke, 14.5. o 16.00 - Cífer - Červená čiapočka, 15.5. o 16.00 - Malacky - Kohútika a sliepočka, 21.5. o 10.30 - DK Dúbravka - Med nad zlato, 21.5. o 17.00 - KD Malacky - Farbičková princezná, 22.5. o 9.30 - Kúty -  Zlatá priadka, 26.5. o 10.00 - Bratislava - Apači Papáči, 27.5. o 10.00 - Šamorín - Klaun Pepele, 27.5. o  16.00 - Limbach - Kohútik a sliepočka, 28.5. o 10.00 - Rusovce - Kohútik a sliepočka, 29.5. o 9.30 - Jablonica - Kohútik a sliepočka, 30.5. o 9.00 - Malacky - Apači Papáči, 31.5. o 9.00 - Bratislava - Kohútik a sliepočka

31.5. o 14.00 - Nové Zámky - Kohútik a sliepočka

 

jún 2017

1.6. o 8.30 a 10.15 - Holíč - Cirkus Pepele, 2.6. o 9.00 - Bratislava - Klaun Pepele, 3.6. o 13.00 - Šaštín Stráže - Klaun Pepele, 3.6. o 15.00 - Borský sv.Jur - Kohútik a sliepočka, 3.6. o 18.00 - Plavecký Mikuláš - Klaun Pepele, 4.6. o 10.00 - Nové Zámky - Farbičková princezná , 6.6. o 9.30 - Bratislava - , 7.6. o 9.30 - Zálesie - Karneval s klaunom Pepele, 10.6. o 11.00 - Stará tržnica Bratislava - Apači Papáč, 10.6. o 16.00 - Zohor - Klaun Pepele    , 11.6. o 10.30 - DK Dúbravka - Kohútik a sliepočka, 11.6. o 16.00 - DK Pezinok -Kohútik a sliepočka, 13.6.o 9.30 - Senica - Klaun Pepele, 14.6. o 10.00 - DK Dúbravka - Klaun Pepele, 16.6. o 15.30 - Bratislava - Diskotéka s klaunom Pepele, 17.6. o 16.00 - Bratislava - Klaun Pepele, 18.6. o 16.00 - Kaštieľne hry Strážky - Červená čiapočka, 19.6. o 9.00 - Kežmarok - Červená čiapočka - Dr.klaun, 19.6. o 14.00 - Nová  Baňa - Červená čiapočka - Dr.klaun, 20.6. o 9.00 - Cífer - Diskotéka s klaunom Pepele, 21.6. o 9.30 - Kúty - Apači Papáči, 22.6. o 9.00 - Bratislava - Klaun Pepele, 24.6. o 10.00 - Senec - Klaun Pepele, 24.6. o 18.30 - Modra - Kohútik a sliepočka, 25.6. o 10.30 - Bratislava - O kráľovi Jonášovi, 25.6. o     -  Šamorín - Klaun Pepele, 28.6. o 9.30  - Zálesie - Apači Papáči, 29.6. o 14.00 - Klaun Pepele - Drienok Mošovce, 29.6. o 16.00 - diskotéka s klaunom Pepele - Drienok Mošovce, 30.6. o 14.00 - O kozliatkach  - Drienok Mošovce

 

júl 2017

1.7. o 13.00 - Farbičková princezná -  Drienok Mošovce, 1.7. o 17.00 - Červená čiapočka - Drienok Mošovce, 9.7. o 17.00 - Malacky - , 14.7. o 11.00 - Bratislava - Magio pláž, 15.7.   Ivanka pri Dunaji - narodeniny s klaunom Pepele, 16.7. o 10.00 - Bratislava - Apači Papáči, 16.7. o 16.00 - Trenčín - Klaun Pepele , 21.7. o   - Veľké Leváre - Apači Papáči, 22.7. o 11.00 - Stará tržnica Bratislava - Ufúľaná rozprávka, 26.7. o 16.00 - DK Dúbravka Bratisava - Klaun Pepele, 26.7. o  19.00  - Trnava - Klaun Pepele, 31.7. o 10.00 - Bratislava - Karlova Ves

 

august 2017

13.8. o 17.00 - Malacky, 19.8. o 11.00 - Stará tržnica - Apači Papáči, 27.8. o 17.00 - Bratislava - Apači Papáči

september 2017

2.9. o 11.00 a 15.00  - Bratislava - Kohútik a sliepočka, 3.9. od 10.00 - 18.00 - Malacky - Bábkové Žihadlenie - festival, 7.9. o 8.30 a 10.15 - Malacky - Kohútik a sliepočka, 9.9. o 10.30 - SD Nivy Bratislava - Kohútik a sliepočka, 10.9. o 16.00 - Šamorín - Klaun Pepele, 17.9. o 17.00 - Devinská Nová Ves - Kohútik a sliepočka, 23.9. o 17.00 - Šamorín - Kohútik a sliepočka, 25.9. o 11.00 - Malacky - Apači Papáči, 26.9. o 10.30 - DSS Pezinok - Klaun Pepele - dr.klaun, 26.9. o 15.00  - Bratislava - Klaun Pepele - dr.Klaun, 29.9. o 9.00  - Malacky - Apači Papáči

október 2017

3.10. o 9.15 - Lozorno - Kohútik a sliepočky, 4.10. o 17.15  - Bratislava - narodeniny s Klaunom Pepele, 9.10. o 9.30 - Bratislava - Farbičková princezná, 11.10. o 9.00 - Holíč - O kozliatkach, 11.10. o 13.00 - Skalica - Dr.Klaun  , 12.10. o 9.00 - Holíč - O kozliatkach, 13.10.  o   - Trenčín - Dr.Klaun, 13.10. o   - Adamovské Kochanovce - Dr.klaun, 18.10. o 9.30 - Pezinok - Kohútik a sliepočka, 20.10. o 9.30 - Nitra - Kohútik a sliepočka, 20.10. o 13.15 - Klasov - Dr.Klaun, 21.10. o 10.30 - Bratislava Vrakuňa - O kráľovi Jonášovi, 22.10. o 15.00 - Nitra - Kohútik a sliepočka, 27.10. o 9.30 - Nitra - O červenej čiapočke, 29.10. o 15.00 - Nitra - O červenej čiapočke

NOVEMBER 2017

5.11. o 15.00 - Šamorín - Apači Papáči, 7.11. o 11.00 - Vysoká pri Morave - Ufúľaná rozprávka, 9.11. o 10.00 - Pezinok - Kohútik a sliepočka , 11.11. o  10.O0 -  Stupava - O kráľovi Jonášovi, 12.11. o 16.00 -  Lozorno - Ufúľaná rozprávka, 19.11. o 17.00 - Malacky - Zajko Lajko - premiéra, 22.11. o 9.00 - Horné Orešany - Kohútik a sliepočka, 23.11. o 10.30- Trenčín - Dr.Klaun, 23.11. o 13.00 - Nosice - Dr.Klaun

 

december 2017

1.12. o 9.30 - Bojničky - Kto prináša Mikuláša, 2.12. o 10.00 - Bratislava - Mikulášske predstavenie -fir. akcia, 2.12. o 15.00 - Pernek - ., 4.12. o 9.00 - Pezinok - Kto prináša Mikuláša, 4.12. o 11.15 - Bratislava - Mikulášske predstavenie, 4.12. o 15.00 - Bratislava - Mikulášske predstaveni, 5.12. o 9.00 - Stupava - Kto prináša Mikuláša, 5.12. o 11.00 - Malacky - Kto prináša Mikuláša, 5.12. o 14.30 - Bratislava - Mikuláš - firemná akcia, 6.12. o 9.00 - Bratislava - Snehuliačkovci , 7.12. o 9.30 - Jablonica - Kto prináša Mikuláša  , 7.12. o 13.00 a 14.15 - Malacky - Kto prináša Mikuláša, 8.12. o 9.30 - Bratislava - Kto prináša Mikuláša, 8.12. o 17.00 - Bratislava - Mikulášske predstavenie, 9.12. o 15.00 - Banská Štiavnica - Kohútik a sliepočka, 10.12. o         - Nitra - Snehuliačkovci, 11.12. o 9.30 - Bratislava - Mikulášske predstavenie, 12.12.o 9.45 - Bratislava - Kto prináša Mikuláša, 13.12. o 9.30 - Bratislava - Kto prináša Mikuláša , 14.12. o 10.00 - Plavecký Mikuláš - Kto prináša Mikuláša, 17.12. o 16.35 - Malacky - Snehuliačkovci, 19.12. o 10.00 - Pezinok - Snehuliačkovci

© 2019 by Divadlo Žihadlo 

  • w-facebook
  • Twitter Clean
  • White Google+ Icon